Team

   
Thierry Papenhuijzen modelleur BIM Bim2work Assen

Thierry Papenhuijzen

(06) 82 79 82 41

t.papenhuijzen@bim2work.nl

 

Wim Visser

(06) 82 78 30 19

w.visser@bim2work.nl

 

Dimitri Boersma modelleur BIM Bim2work Assen

Dimitri Boersma

(06) 82 79 93 60

d.boersma@bim2work.nl

Wiebrand Eringa

(06) 82 79 50 09

w.eringa@bim2work.nl

Danique Hatzmann modelleur BIM Bim2work Assen

Danique Hatzmann

(06) 82 77 77 13

d.hatzmann@bim2work.nl

Rick Eising

(06) 82 79 35 00

r.eising@bim2work.nl

Michael van der Velde modelleur BIM Bim2work Assen

Michael van der Velde

(06) 82 77 47 98

m.vdvelde@bim2work.nl

Geoffrey Wallast modelleur BIM Bim2work Assen

Geoffrey Wallast

g.wallast@bim2work.nl

 

 

 

 

 

 

 

Bim2work

Spanjelaan 2
9403 DP Assen

Tel: 0592 - 74 93 38
E-mail: info@bim2work.nl

KvK nr: 81044321
“ Technische hoogstandjes leveren en duurzaamheid staat daar bij voorop! ”
Ons laatste nieuws
Fijne feestdagen en een gezond 2022!

Het einde van 2021 is in zicht. Wij kijken met trots terug naar het 1e jaar Bim2work. Graag willen wij iedereen bedanken voor de prettige samenwerking.

> lees verder
As-built revisietekenwerk voor het project Tresling appartementen

In opdracht van Huisman Warmtetechniek realiseren wij het revisietekenwerk van de warmtepompinstallatie voor het project Tresling in Groningen. Een as-built (revisietekening) is een weergave van de nieuwe situatie na de uitvoeringswerkzaamheden. Het toont....

> lees verder
TOP