Team

   
Thierry Papenhuijzen modelleur BIM Bim2work Assen

Thierry Papenhuijzen

(06) 82 79 82 41

t.papenhuijzen@bim2work.nl

 

Wim Visser

(06) 82 78 30 19

w.visser@bim2work.nl

 

Dimitri Boersma modelleur BIM Bim2work Assen

Dimitri Boersma

(06) 82 79 93 60

d.boersma@bim2work.nl

Wiebrand Eringa

(06) 82 79 50 09

w.eringa@bim2work.nl

Danique Hatzmann modelleur BIM Bim2work Assen

Danique Hatzmann

(06) 82 77 77 13

d.hatzmann@bim2work.nl

Rick Eising

(06) 82 79 35 00

r.eising@bim2work.nl

Michael van der Velde modelleur BIM Bim2work Assen

Michael van der Velde

(06) 82 77 47 98

m.vdvelde@bim2work.nl

Geoffrey Wallast modelleur BIM Bim2work Assen

Geoffrey Wallast

g.wallast@bim2work.nl

 

 

 

 

 

 

 

Bim2work

Spanjelaan 2
9403 DP Assen

Tel: 0592 - 74 93 38
E-mail: info@bim2work.nl

KvK nr: 81044321
“ Technische hoogstandjes leveren en duurzaamheid staat daar bij voorop! ”
Ons laatste nieuws
Warmtepomp installatie in BIM voor het project Tresling appartementen

In opdracht van Huisman Warmtetechniek realiseren wij de complete warmtepomp installatie in BIM voor het project Tresling in Groningen. Vanaf de centrale invoerruimte van Warmtestad wordt een leidingnet aangebracht tot in de technische ruimtes van de....

> lees verder
Kopersopties in BIM voor het project Driemaster Meerstad

In samenwerking met Kooi B.V. verwerken wij o.a. de koperopties voor het project Driemaster Meerstad. De installaties en sparingen wordt uit het model overgenomen en verwerkt in de prefab beton en HSB wanden. Project Driemaster telt 14 hoekwoningen, 20....

> lees verder
TOP